آگاهی نامه

به اطلاع دانشجویان محترم درس معماری معاصر ایران و سیر اندیشه در معماری دوره کارشناسی ارشد معماری آزاد قزوین می رسانم که تاریخ نهایی تحویل مدارک مربوط به بنای منتخب 6 تیرماه 1391 است. در این روز از 8 تا 16 در دانشکده معماری حضور خواهم داشت و پروژه های دروس مذکور را تحویل خواهم گرفت. ضمنا تا قبل از این روز هم می توانید از طریق ایمیل فایل های خود را ارسال نمایید.

ضمنا خواهشمند است نام کلیه فایل های مرتبط با پروژه ی خود را با حروف انگلیسی تایپ نمایید و در هر فایل، نام کامل خود و اعضای گروه را بنویسید.

جهت فایل های ترجمه شده ی درس سیر اندیشه در معماری موارد زیر را رعایت نمایید:

کلیه ی اسامی خاص (افراد، مکان ها، رویدادها، نام کتاب ها و مقاله ها و ...) باید در پانوشت بصورت لاتین مشخص شوند.

کلیه تاریخ ها بصورت میلادی ارائه شود.

فایل ورد متن ترجمه شده از طریق ایمیل یا لوح فشرده به مدرس تحویل شود.

هر جا که در ترجمه ی جمله ای از متن مشکوک هستید، مقابل آن جمله علامت (!) را قرار دهید.

تا جایی که ممکن است از تحویل مدارک بصورت چاپ شده خودداری نمایید و کلیه ی مدارک را بصورت فایل تحویل یا ایمیل نمایید.

درصورتی که فایل پاورپوینت سمینار دارای ارزش زیبایی شناسانه و گرافیکی است، آنرا هم ارسال نمایید، اما در صورتی که فقط حاوی جملاتی خلاصه از متن ترجمه است، و تماما متن محور است، از ارسال آن خودداری نمایید!

 

جهت مدارک درس معماری معاصر ایران موارد زیر را رعایت نمایید:

فقط اصل پرسشنامه ها به همراه یک حلقه لوح فشرده حاوی موارد زیر تحویل شود: فهرست منابعی که بنای منتخب در آنها معرفی، تحلیل یا نقد شده است و در نرم افزار ورد تایپ شده است./ تحلیل منابع الهام شکل بنا در یک فایل ورد با توجه به مقاله ی رویکرد شکلی در تحلیل معماری شیردل و میرمیران/ فایل نتایج پرسشنامه ها در محیط اکسل/ تصاویر وضع موجود پروژه با کیفیت مناسب جهت چاپ (رزولوشن 300 دی پی آی)/ تصاویر قدیمی پروژه (در صورت دستیابی به آنها)/ سایر مدارکی که در مطالعات میدانی یا کتابخانه ای بدست آورده اید و می تواند در تحلیل شکل بنا موثر باشد.

 

/ 0 نظر / 49 بازدید